Osječki gimnastičar odradio je vježbu istih elemenata kao i u kvalifikacijama

Seligman okončao Svjetsko prvenstvo na šestom mjestu

Gimnastičar na konju

Vježba je Seligmanu donijela manje bodova nego u kvalifikacijama, što je bilo dovoljno za šesto mjesto.

Hrvatski gimnastičar Robert Seligman osvojio je šesto mjesto u konju s hvataljkama na Svjetskom prvenstvu koje se održava u belgijskom Antwerpenu...

Seligman je u finalu odradio istu vježbu kao i u kvalifikacijama i za nju zaradio tek nešto manju ocjenu (15.433). To je hrvatskom gimnastičaru bilo dovoljno za šesto mjesto

Titulu svjetskog prvaka osvojio je Japanac Kohei Kameyama (15.833), srebro je pripalo Britancu Maxu Whitlocku (15.633), dok je treći bio Meksikanac Daniel Corral Barron s istom ocjenom.