U Smederevu pao je domaćin - Mega Vizura

Rutinska pobjeda Cedevite kod novog člana ABA lige

Cibona-Cedevita

Cedevita je s +10 ispratila novog člana ABA lige i upisala prva dva ovosezonska boda.

Cedevita se s lakoćom obračunala s Mega Vizurom te su pokazali kompaktnost i timski duh tijekom cijele utakmice.

Nošeni odličnom partijom Nolana Smitha, novog razigravača, Zagrepčani su do poluvremena imali +15(48:63). U drugome dijelu u jednom trenutku prednost je iznosila +17, ali je novi debitant u ligi serijom 9:2 pri završetku utakmice ublažio poraz.

Najbolji u redovima Cedevite bili su Nolan s 21 poenom te Tomislav Zubčić s 14 poena. Kod Mega Vizure istaknuli su se Nemanja Dangubić s 17 poena i Nemanja Radović s 11 poena.

U sljedećem kolu Cedevita dočekuje momčad Krke. Od ostalih predstavnika iz Hrvatske Cibona nakon poraza od Radničkog putuje u Ljubljanu kod Union Olimpije, dok Zadar s 2 boda na kontu iz utakmice protiv Szolnoki Olaja ide u goste u Podgoricu kod momčadi Budućnost VOLI.

MEGA VIZURA - Cedevita  62:72(15:21; 18:21; 16:17; 13:13)