U okviru promicanja sportova nedostupnih na FOI-u

Održano drugo natjecanje studenata FOI-a u kuglanju

FOI pobjednici 2013

7. prosinca održano je drugo po redu natjecanje studenata Fakulteta organizacije i informatike u kuglanju, odnosno bowlingu. Ova inicijativa natjecanja pokrenuta je prošle godine u okviru organizacije i pokretanja turnira koji dosada nisu bili zastupljeni na FOI-u. Studenti se nadaju da će ovakva natjecanja postati tradicija.

7. prosinca održano je drugo po redu natjecanje studenata Fakulteta organizacije i informatike u kuglanju, odnosno bowlingu. Ova inicijativa natjecanja pokrenuta je prošle godine u okviru organizacije sportova i pokretanja turnira koji dosada nisu bili zastupljeni na FOI-u. Studenti se nadaju da će ovakva natjecanja postati tradicija.

Stadium bowling centar '„Lumini“ iz Varaždina i Kuglački savez Varaždinske županije uvelike su pomogli u organizaciji, a natjecalo se u pojedinačnim muškim i ženskim kategorijama u 10 okvira. Za prva tri mjesta osigurane su medalje i pehari.

Najbolja studentica, s rezultatom 118, bila je Iva Grašić. Drugo mjesto osvojila je Lea Prlek (72), a treće Laura Boltek (69).

Najbolji među studentima bio je Matija Međurečan s rezultatom 152. Drugo mjesto zauzeo je Denis Bogović (143), a treće Denis Žugaj (128).