KSI Mate Balota

Odigrano 3. kolo Državnog prvenstva u stolnom nogometu

Stolni nogomet u Mati Balloti

U prostorijama Kluba studenata Istre Mate Balota odigrano je treće kolo Državnog prvenstva u stolnom nogometu u četiri discipline.

Klub studenata Istre Mate Balota ovaj je vikend ugostio najbolje hrvatske stolnonogometaše. Odigralo se treće kolo Državnog prvenstva u stolnom nogometu, najjačeg i najvažnijeg stolnonogometnog natjecanja u Hrvatskoj.

Natjecanje se odvijalo u četiri discipline. DYP (Draw your partner), pojedinačno, parovi i 2Ball. U disciplinama pojedinačno i parovi zasjao je Dino Vičević. Osvojio je, naime, prvo mjesto u pojedinačnoj konkurenciji, a zajedno s Đanijem Glavinićem bio je prvi i u parovima.

U disciplini DYP prvi su bili Neven Kosovec i Antonio Novački, a u disciplini 2Ball slavili su Krešo Nemec i Ante Prstec. Sve ostale rezultate možete pogledati ovdje.

Ovaj turnir tek je uvertira za veliki Balkan Cup koji će se održati pod pokroviteljstvom Međunarodne stolnonogometne federacije.