Nizozemci svladani s visokih 15:9

Nova pobjeda Mladostaša

Vaterpolo

Vaterpolisti Mladosti upisali su i treću pobjedu na kvalifikacijskom turniru u Napulju.

Iako su već u četvrtak osigurali nastup u drugom dijelu turnira, Mladostaši su upisali i treću pobjedu i trenutno imaju omjer pobjeda i poraza 3:1.

Protivnik izabranicima Vjekoslava Kobešćaka bio je Nizozemski Schuurman koji se dobro držao do odlaska na odmor. Na semaforu je u poluvremenu pisalo 5:3 za Mladost. U nastavku je zagrebačka momčad podigla ritam i došla do uvjerljive pobjede od +6 pogodaka.

Najbolji strijelci bili su Vukičević, Dašić i Gagulić, svaki s po tri pogotka.

Mladost na ovom kvalifikacijskom turniru očekuje još subotnji dvoboj protiv malteške Vallette.