Studentski sport

KIF-ovke osvojile ženski Futsal Superkup!

KIF-ovke, pobjednice ženskog Futsal Superkupa 2019.

Zahvaljujući pogotku Marijane Orešić u 14. minuti utakmice protiv FKIT-a, KIF-ovke su slavile na ženskom Futsal Superkupu.

Pobjedom nad ekipom Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije rezultatom 1:0 cure s Kineziološkog fakulteta u Zagrebu osvojile su ženski Futsal Superkup

Prvi i jedini pogodak u utakmici ostvaren je u 14. minuti. Zabila je Marijana Orešić na asistenciju Petre Bračević. Uz njih su igrale i Iva Bačić (GK), Ana Kederov, Tea Valenta, Laura Kopić, Katarina Mendeš, Paula Spretnjak te Luana Štrubej.