Koprivničani su bez većih problema odradili gostovanje u Poreču

Hrvatski nogometni kup: Slaven Belupo lako protiv Jadrana

Predvođeni novim trenerom Mladenom Frančićem, Farmaceuti su potvrdili svoj prolazak u osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa sa čak 6 pogodaka u mreži trećeligaša Jadrana.

Slaven Belupo lako je odradio utakmicu 1/16 finala Kupa. Član 3. HNL Zapad nije pružio veliki otpor te su Farmaceuti prošli u sljedeću fazu natjecanja bez većih poteškoća.

Mrežu domaćina prvi je zatresao Petar Filipović, već u 6. minuti. Na poluvrijeme se odlazi s rezultatom 0:3, a krivac za preostala dva gola je Enes Novinić.

Nastavak nije donio ništa novo i Slaven Belupo s tri nova pogotka Mateasa Delića, Dejana Glavice i Daria Čanđije okončava gostovanje u Poreču visokom pobjedom 0:6.

Nakon loših predstava u ligaškom natjecanju, momčad iz Koprivnice predvođena novim trenerom Mladenom Frančićem očekuje poboljšavanje igre, a time i plasmana na tablici. U sljedećem kolu Belupo gostuje kod Hrvatskog dragovoljca te će ta utakmica biti pravi pokazatelj je li promjena trenera pozitivno utjecala na igrače ili ne.