Sveučilišno prvenstvo u košarci

Cure s Filozofskog fakulteta osvojile prvo mjesto

Košarkašice Filozofskog fakulteta osvojile su naslov prvakinja u sveučilišnom košarkaškom prvenstvu. U finalu su svladale ekipu Pravnog fakulteta.

Filozofski fakultet ove godine ima najbolju žensku košarkašku ekipu. U finalu natjecanja cure s Filozofskog fakulteta pobijedile su ekipu Pravnog fakulteta, i to 62:53. Treće mjesto osvojile su košarkašice Agronomskog fakulteta, pobijedivši u utakmici za treće mjesto ekipu Medicinskog fakulteta (43:39).

Djevojke s Filozofskog fakulteta dominirale su cijelim natjecanjem. Završile su, naime, turnir bez ijednog poraza. Najtežu utakmicu odigrale su protiv Ekonomskog fakulteta u grupnoj fazi natjecanja, koji su pobijedile sa samo jednim poenom razlike.

U četvrtfinalu su lako „srušile“ Građevinski fakultet, a u polufinalu su kobne po Medicinski fakultet.

Sve ostale rezultate i tablice po grupama možete vidjeti ovdje.