„Studenti“ nastavljaju s dobrim igrama

Alumnus bolji od Uspinjače 4:2

Alumnus - Uspinjača

Zagrebački derbi u popunjenoj Martinovki pripao je Alumnusu.

Igrači Alumnusa savladali su Uspinjaču na domaćem terenu u SD Martinovka rezultatom 4:2. U velikom zagrebačkom derbiju posebno su se istaknuli Matošević i Penava kod Alumnusa te Ukalović kod Uspinjače s dva pogodaka.

U vodstvo su najprije došli igrači Uspinjače, golom Ukalovića u 10. minuti te držali vodstvo do 25. minute. U sljedeće 3 minute Alumnusi su uspjeli izjednačiti i preokrenuti rezultat pogocima Matoševića (25. minuta) i Penave (28. minuta). Uspinjači nadu opet vraća Ukanović u 35. minuti drugim izjednačenjem na utakmici. Ipak, Penava i Matošević novim pogocima postavljaju konačni rezultat 4:2.

Ovom pobjedom Alumnus je zauzeo 4. mjesto na ljestvici s 13 osvojenih boda, dok je Uspinjača sa 10 osvojenih bodova 7.