Zaboravili ste lozinku?
CONNECTO MARE d.o.o.

Vozač "B" kategorije

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Split
Ostalo
posao@connectotravel.com
Connecto Mare d.o.o. je DMC specijaliziran za prijevoz putnika sa sjedištem u Splitu koji je svoje poslovanje proširio na cijelu Europu te se pozicionirao kao predvodnik u ovoj vrsti prijevoza u Hrvatskoj i Austriji; iz razloga širenja na nova tržišta tražimo nove djelatnike. Naša europska mreža transfera temelji se na timskom radu više od 50 višejezičnih zaposlenika, vlastitoj floti vozila, vlastitom modernom informatičkom sustavu te izvrsno organiziranoj administraciji i mreži partnera diljem EU. Glavni cilj našeg poslovanja je dati klijentima osjećaj partnerstva, dobru uslugu, sigurnost i dostupnost uz najbolju cijenu na tržištu.

Tražimo više izvršitelja (m/ž) za radno mjesto: Vozač minibus/B kategorija (8+1). Kao dio Connecta bit ćete adekvatno nagrađeni za uloženi trud, radit ćete u dinamičnom poslovnom okruženju i stjecati međunarodno iskustvo. U potrazi smo za pozitivnim i motiviranim osobama, odanim radnicima koji žele biti dio jedinstvenog tima.
Opis posla:
•	Prijevoz gostiju putničkim minibusom (8+1 sjedala)
•	Komunikacija s putnicima tijekom vožnje i prilikom dolaska i odlaska
•	Komunikacija s transfer koordinatorima
•	Priprema vozila
•	Uredno vođenje evidencije o primljenim putnicima Uvjeti
•	SSS vozač - prometna škola - poželjno / nije obavezno
•	Vozačka dozvola B kategorije
•	Radno iskustvo min. 1 god., poželjno 3 i više
•	Vozačka dozvola izdana u jednoj od zemalja EU
•	Obvezno poznavanje engleskog jezika
•	Dodatni strani jezik prednost, no nije uvjet
•	Spremnost na rad na terenu u EU
•	Jezici: Engleski
•	Vozačka dozvola: B
•	Vještine: MS Word, Internet

Što nudimo
•	Službeni mobitel, tablet
•	Dodatna edukacija
•	Mogućnost stalnog zaposlenja

Ukoliko biste htjeli ostaviti svoje podatke u našoj bazi kandidata ili se prijaviti na neki od trenutno otvorenih natječaja, molimo Vas da to učinite na sljedećoj poveznici: http://connectotransfers.com/hr/job_application?origin=student_servis ili putem maila: posao@connectotravel.com