Zaboravili ste lozinku?
Futura Učionice

Vođenje individualnih sati vezanih za pomoć u učenju (za djecu)

Zagreb
Ostalo
sofija.pinjusic@skole.hr
Opis posla: Vođenje individualnih sati vezanih za pomoć u učenju (za djecu)

Studiraš psihologiju ili pedagogiju, oduvijek te zanimalo područje učenja i podučavanja?
K tome imaš pedagošku crtu i nije ti problem raditi s djecom?
Odlično, onda baš tebe tražimo!

U sklopu Futura Učionice, edukacijskog centra u kojem potičemo znanje kreativnost i zabavu među djecom i mladima, nudimo individualne sate pomoći u učenju za osnovnoškolce i srednjoškolce.

Od tebe tražimo da odgovaraš sljedećim uvjetima:
- student si psihologije, pedagogije ili nekog srodnog smjera
- izrazito si dobar u radu s djecom i mladima
- odlično si upoznat s temama vezanim uz učenje: motivacija za učenje, organizacija vremena, mnemotehnike, ČPČPP metoda i slično
- imaš iskustva u radu na sličnim poslovima
- komunikativna si i vedra osoba spremna na rad s djecom
- odlikuju te proaktivnost i kreativnost

Tvoja zaduženja će biti:
- vođenje radionica u sklopu škole učenja
- priprema materijala za radionice
- organizacija radionica škole učenja

Ako želiš znati više o Futura Učionici i aktivnostima koje u sklopu nje provodimo, posjeti našu web stranicu: www.futura-ucionica.hr
Radno vrijeme: prema dogovoru
Naknada po satu/plaća: 50 kn

Kontakt: sofija.pinjusic@skole.hr