Zaboravili ste lozinku?
IPSOS D.O.O.

Terenski anketar

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Rijeka
Ostalo
info.posao@ipsosadria.com
Agencija za istraživanje tržišta i javnog mnijenja IPSOS d.o.o.
Naša misija je osigurati najvišu kvalitetu istraživanja i pružiti pouzdane informacije našim klijentima, stvarajući pritom ugodno i poticajno radno okruženje našim zaposlenicima. Kako bi podržali proces odlučivanja naših klijenata držimo se najviših profesionalnih standarda isporučujući inovativna i sofisticirana rješenja.

Kontinuirano tražimo honorarne suradnike, koje žele pridonijeti razvoju i uspjehu tvrtke.

Opis posla
Agencija za istraživanje tržišta i javnog mnijenja IPSOS d.o.o. traži suradnike za poslove terenskog anketiranja (anketiranje po kućanstvima „od vrata do vrata“)
Područje rada ovisi o mjestu stanovanja.

Uvjeti
- komunikativnost
- osnove rada na računalu
- ozbiljno shvaćanje radnih zadataka i rokova
- fleksibilnost
- odgovornost
- prednost kandidatima koji imaju dovoljno slobodnog vremena za obavljanje ove vrste posla

Što nudimo
- fleksibilno radno vrijeme
- dodatni izvor prihoda
- početak rada po dogovoru

Napomena uz cijenu: Plaćanje je po napravljenoj anketi. Cijena ankete je u prosjeku od 20,00 do 40,00 kn

Prijavu sa životopisom poslati na mail info.posao@ipsosadria.com s naznakom - TERENSKO ANKETIRANJE.
Za sve dodatne informacije nas možete kontaktirati putem maila ili nazvati na 021 430 414.

Agencija IPSOS d.o.o.
Šime Ljubića 37
21000 Split
Telefon: 021/430-414
E-mail: info.posao@ipsosadria.com
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI