Zaboravili ste lozinku?
Prizma d.o.o.

Telefonsko anketiranje

Zagreb
Ostalo
catisupervizori@prizmacpi.hr
Prizma d.o.o. centar za poslovnu inteligenciju traži studente/ice za telefonsko anketiranje od 25.02. – 6.03.2020.

OPIS POSLA
Tražimo studente/ice za provođenje telefonskih anketa. Molimo da se isključivo jave ozbiljni kandidati koji mogu raditi u nekom od navedenih termina.

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
spremnost na rad 3 smjene u tjednu ili više,
jasno izražavanje,
razvijene komunikacijske vještine,
zainteresiranost za tehnologiju i rad s ljudima,
spremnost na timski rad i dijeljenje informacija,
strpljenje

Mjesto rada: Petra Grgeca 9, Trnje (2 minute od suda Palače pravde)
Satnica : 26 kn/ radni sat
Period rada: 25.02. – 6.03.  (po potrebi i duže)
Radno vrijeme: ponedjeljak – petak: od 10:00 – 15:15

Napomena: obavezno prvo poslati životopis na: catisupervizori@prizmacpi.hr
Nepotpune prijave (bez kontakt podataka) nećemo uzimati u obzir.