Zaboravili ste lozinku?
DSV Hrvatska d.o.o.

Telefonska prodaja

Zagreb
Ostalo
dinko.dilber@hr.dsv.com
DSV Hrvatska d.o.o. traži studente/ice za Telesales B2B, Prodaja

Mjesto obavljanja posla: Slavonska avenija 56, (bivši TC Mandi), Zagreb.

Početak i očekivano trajanje posla: 1.7.2019. do 27.7.2019., dalje po dogovoru.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 35kn/sat

Opis posla: pozivanje novih/potencijalnih klijenata DSV Hrvatska d.o.o. i nuđenje usluga (tzv „cold calling“), dogovaranje sastanka prodajnim predstavnicima (nije obavezno, ali je poželjno) odmah prilikom poziva, slanje ponuda potencijalnim klijentima, dnevno izvještavanje voditelja prodaje o učinjenom poslu.

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, snalažljivost, spremnost za učenje, proaktivnost, prethodno iskustvo nije potrebno, ali je poželjno.

Radno vrijeme: 10:00 – 14:00/15:00 od ponedjeljka do petka.

Uvećanja za: nema rada u drugoj smjeni, ne radi se vikendom i blagdanom, samo u uredovno radno vrijeme poslovnih korisnika.

Ostale napomene i uvjeti: student koji se prijavljuje mora biti proaktivan, obavezan je točan dolazak na posao, kašnjenje se ne tolerira.

Način i kontakt za prijavu studenata: putem e-maila dinko.dilber@hr.dsv.com ili na broj mobitela 099 465 4430.