Zaboravili ste lozinku?
Nutricius d.o.o.

Telefonska prodaja

Zagreb
Ostalo
info@burzahrane.hr; anita@burzahrane.hr
Hitno se traže redovni studenti za rad na telefonu (prodaja) na pola radnog vremena (4 sata dnevno).

Prednost imaju kandidati sa razvijenim komunikacijskim vještinama, odličnim poznavanjem njmačkog jezika u govoru i pismu), te sličnim iskustvom spremni na rad i učenje, snalažljivost, ljubaznost i zadovoljstvo u radu s klijentima.

Radno vrijeme od ponedjeljka do petka po potrebi posla i vikendom, u skladu sa obavezama na faklutetu.

Rad u dinamičnoj i ugodnoj atmosferi.

Period rada: 10.11.2013.- 31.01.2014.

Životopis i zamolbu slati na mail: info@burzahrane.hr  ili anita@burzahrane.hr  zaključno sa 5.11.2013.god

ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA OSOBE NA OVOM RADNOM MJESTU BITI ĆE:
-Svakodnevna komunikacija s klijentima: telefonska, e-mailom, zaprimanje poziva i odgovaranje na upite korisnika.
-Unos podataka u bazu

UVJETI:
-Znanje rada na računalu: služenje MS Office paketom
-Poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
-Razvijene komunikacijska vještine te strpljivost i ljubaznost u komunikaciji