Zaboravili ste lozinku?
APRIL Croatia Assistance d.o.o.

Telefonist – informator

Zagreb
Ostalo
martina.grgac@hr.april.com
Tvrtka APRIL Croatia Assistance d.o.o. traži studenta/studenticu za rad na poziciji Telefonist – informator.

OPIS POSLA
dežurstvo u kontaktnom centru (u dnevnim smjenama raspored je klizni ovisno o mogućnostima studenta, noćna smjena, rad vikendima)
zaprimanje dolaznih poziva korisnika
informiranje i koordinacija usluga s korisnicima
vođenje kronologije slučajeva
odgovaranje na informativne upite korisnika

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
vozačka dozvola B kategorije (u svrhu potvrde poznavanja prometnih pravila)
iskustvo rada u kontaktnom centru nije isključivi uvjet, ali je prednost
studenti/ce završnih godina studija s više raspoloživog vremena za rad, ali nije isključivi uvjet.

Radno vrijeme: rad je organiziran u 3 smjene, prema dogovoru
Naknada po satu: 23,44 kn/h dnevna smjena, +50% na osnovnu satnicu za rad vikendima, blagdanima i u noćnoj smjeni.
Mjesto rada:  Cebini 43, 10010 Zagreb

Način i kontakt za prijavu studenata
Ponude sa životopisom slati na email: martina.grgac@hr.april.com, kontakt: 01 36 39 009.