Zaboravili ste lozinku?
Vipnet d.o.o.

Student u Back Officeu (m/ž)

Zagreb
Ostalo
karijere@vipnet.hr
Student u Back Officeu (m/ž) – Zagreb

Akademska godina počinje, a tebi treba laki izvor zarade? Dosta ti je žicanja staraca za džeparac i volio bi vrijeme prije/poslije predavanja kvalitetno iskoristiti? Želiš upoznati hrpu novih ljudi sličnih interesa i steći korisno iskustvo? Javi nam se!

Opis posla:
•	Obrada zahtjeva i provjera ispravnosti dokumentacije za proaktivne prodajne kanale (D2D, telesales i RCC) i webshop
•	Administrativni poslovi vezani za aktivaciju usluga za nove korisnike uključujući i telefonski kontakt prema korisnicima ovisno o potrebama
•	Administrativni poslovi vezani za ostale promjene (aktiviranje novih paketa, promjena tarifa itd.) uključujući i telefonski kontakt prema korisnicima ovisno o potrebama
•	Skeniranje, arhiviranje i obrada dokumentacije za rezidencijalne i business korisnike
•	Ostali poslovi ovisno o potrebama

Što tražimo:
•	Želja za učenjem novih područja i alata
•	Točnost prilikom unosa korisničkih zahtjeva

Što nudimo:
•	Rad u dinamičnom okruženju
•	Iskustva rada sa novim tehnologijama
•	Upoznavanje sa procesima telekomunikacijske industrije

Uvjeti:
•	Satnica: 23 kn
•	Lokacija rada: Banjavčićeva 1a, Zagreb
•	Važeća studentska prava najmanje do prosinca 2018.
•	Intenzivan rad 5 dana u tjednu

Svi zainteresirani studenti mogu se prijaviti putem obrasca za prijavu na našem webu najkasnije do 26.09.2018. (25.09. do 23:59h), a ako imaš dodatnih pitanja javi nam se mailom na karijere@vipnet.hr.