Zaboravili ste lozinku?
IKEA

Student/ica za rad u odjelu IKEA Logistike

Zagreb
Ostalo
hr.hr@IKEA.com
Tražimo studente/ice za rad u odjelu IKEA Logistike.

Nudimo ti radno vrijeme od 9.00 do 17.00
od ponedjeljka do petka te ćemo raspored prilagoditi tvojim obvezama na fakultetu.

Nudimo ti subvencioniran doručak i ručak, a kava, čaj i voće uvijek su na raspolaganju besplatno.
Do robne kuće IKEA Zagreb možeš doći koristeći besplatan IKEA bus za zaposlenike, ali ćemo uz to subvencionirati i dio putnih troškova.

Satnica je 24 kune, a nedjeljom, državnim praznicima i blagdanima je satnica 50% viša (36kn/h).
Kada postaneš dio našeg tima osigurat ćemo ti edukacije i podršku u poslu.
Također, tvoj osobni razvoj na poslu nam je bitan i imaš priliku steći i dodatno razviti komunikacijske vještine te naučiti puno o našim proizvodima i uslugama.
Prepoznajemo i cijenimo dobrog djelatnika te su ti otvorene mogućnosti za nastavak karijere unutar tvrtke.

Što očekujemo od tebe:

Dolazak na posao prema dogovorenom rasporedu.
Spremnost na fizički rad.
Voliš pomagati, srdačna si i pristojna osoba te se i na kraju užurbanog dana nastavljaš se smiješiti.
Voliš rješavati probleme i pritom na umu imati kupca
Timski si igrač te samostalan u poslu i spreman preuzeti nove zadatke
Tolerantna si i strpljiva osoba, možeš ostati smiren/a u stresnoj situaciji. Ne shvaćaš stvari osobno i možeš vidjeti širu sliku.

Opis posla:
Prikupljanje robe, provjera ispravnosti narudžbi, pakiranje i priprema za slanje.

Mjesto / adresa rada: Robna kuća IKEA Zagreb, Ulica Alfreda Nobela 2; SOP – Rugvica