Student/ica za rad u analitičkom servisu

Shimadzu d.o.o.

Zagreb

Rok prijave za ovaj posao je prošao.

Shimadzu d.o.o. traži studenta/icu za rad u analitičkom servisu

Shimadzu je vodeći svjetski proizvođač uključen u istraživačke aktivnosti najsuvremenijih znanstvenih područja; od ekologije i medicine, preko zračne i automobilske industrije pa sve do proizvodnje industrijske, analitičke, mjerne i biotehnološke opreme.

Sa svojim proizvodnim, prodajnim i servisnim lokacijama diljem svijeta te preko 10 500 zaposlenih, težimo postati globalna kompanija koja podupire zdrav i ugodan život na dobrobit čovječanstva i planete Zemlje.

Uvjeti:
• Vozačka dozvola B kategorije
• Odgovornost prema poslu
• Odgovoran pristup poslu i zadacima
• Spremnost na učenje novih tehnologija
• Spremnost na putovanja
• Visoka informatička pismenost
• Aktivno znanje engleskog jezika

Opis poslova:
• Pomoć pri instalaciji i održavanju analitičkih uređaja
• Rad na terenu kod korisnika
• Svakodnevna komunikacija sa klijentima (na hrvatskom i engleskom jeziku)
• Učenje novih tehnologija te njihova primjena

Naknada po satu: 25 kn

Ukoliko želite postati dio našeg tima, svoje zamolbe zajedno sa životopisom pošaljite na posao@shimadzu.hr .

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug. Svima ostalima želimo puno uspjeha u njihovim budućim karijerama.

Pogledaj sve poslove

Komentari

Vezani poslovi

Konobara/icu

Dalani j.d.o.o

Zagreb

15.06.2018

Satnica: 22kn

Prodavačica za rad u pekarni

Ri-pek d.o.o

Zagreb

15.06.2018

Satnica: 20

Pravni savjetnik na području zaštite osobnih podataka GDPR

IEPRI j.d.o.o.

Zagreb

15.06.2018

Satnica: 35 kn

Pomoćni poslovi u tekstilnoj firmi – Horvaćanska ulica

Tekstilna firma – Horvaćanska ulica

Zagreb

12.06.2018

Satnica: 20 kn/h + bonus

Operater Zagreb (m/ž)

Hrvatski Telekom

Zagreb

10.06.2018

Satnica: Minimalno 20 kn uz znatne stimulacije ovisno o rezultatima.

Konobar/konobarica za rad u kafiću

KRUH I PUTAR j.d.o.o.

Zagreb

09.06.2018

Satnica: po dogovoru

Konobar/konobarica

Kruh i putar j.d.o.o.

Zagreb

09.06.2018

Satnica: /

Uber Vozač

Socium Projekt j.d.o.o.

Zagreb

01.06.2018

Satnica: 20