Student/ica za rad na info-pultu

PEVEC d.d.

Rok prijave za ovaj posao je do 20.02.2018.

Za potrebe tima u stručnim službama PEVEC d.d. u Sesvetama traži studenta/icu za rad na info-pultu.

Što očekujemo od kandidata:
- poznavanje MS Office paketa
- organiziranost, prilagodljivost i pouzdanost
- razvijene radne navike
- povjerljivost i visoko razvijena moralna načela
- ljubaznost i samostalnost u radu

Opis posla i radni uvjeti:
- prijem i otprema pošte
- telefonska i elektronička komunikacija sa strankama i kolegama
- posluživanje gostiju, briga o čajnoj kuhinji
- evidentiranje poslovnih partnera, dodjeljivanje akreditacijskih kartica
- priprema sala za sastanke i po potrebi rezerviranje kroz outlook kalendar
- skeniranje, kopiranje, arhiviranje

- radno vrijeme po dogovoru (ponedjeljak – petak)
- satnica: 20 kn
- Mjesto rada: Savska cesta 84, Sesvete.

Zainteresirani studenti/ce mogu se javiti na elektronsku adresu ljudski.potencijali@pevec.hr

Uz prijavu je potrebno priložiti kratak životopis.

Pogledaj sve poslove

Komentari

Vezani poslovi

Asistent/ica u prodaji nekretnina

HETA Asset Resolution Croatia

Sesvete

15.01.2018

Satnica: 22 kn