Zaboravili ste lozinku?
MAREA D.O.O.

Sezonski djelatnik za rad s motornim brodicama

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Ičići
Ostalo
marea@marea.hr
• NAZIV POSLODAVCA: MAREA D.O.O.

• RADNO MJESTO: Sezonski djelatnik za rad s motornim brodicama- 2 izvođača

• OPIS POSLA: 1.Briga o stanju motornih brodica prije i nakon najma:
- Briga o privezu i odvezu brodice, stanje pogonskih uređaja brodice te popratne opreme (nautičke karte, prsluci za spašavanje..), čišćenje motornih brodica na dnevnoj bazi, vođenje evidencije održavanja plovila, pogonskih uređaja te popratne opreme.

2. Predaja i primitak motornih brodica po početku/završetku najma:
- upućivanje klijenata sa uvjetima najma te samim plovilom
- sklapanje ugovora o najmu plovila (pregled osobnih dokumenata,kontrola važećih dozvola)
-poslovi naplate računa od klijenata za najam plovila (izdavanje računa na pos blagajni, rad s novcem)

• MJESTO RADA: Turistička agencija MAREA d.o.o., Poljanska cesta 1, 51414 Ičići

• PUTNI TROŠAK: da

• PERIOD RADA: 02.05.-30.09.2019.

• DATUM POČETKA: 2019-05-02

• RADNO VRIJEME: fleksibilno (ovinso o vremenskim uvjetima)

• CIJENA REDOVNO SATA: 25,00 kn

• RAD NEDJELJOM: uvećava se za 50%

• RAD BLAGDANOM: uvećava se za 50%

• NOĆNI RAD: nema

• TRAŽENE KOMPETENCIJE: 1. aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu te poežljno još jednim stranim jezikom (njemački/talijanski)
2. razvijena odgovornost za ispunjavanje radnih zadataka u zadanim rokovima, izražene organizacijske i komunikacijske sposobnosti, radni pristup koji je orijentiran ka rezultatima i razvoju poslovanja, odgovoran i analitičan pristup radu, kreativnost, samoinicijativnost, spremnost za rad u timu
3. poželjno prethodno iskustvo rada u turizmu na srodnim radnim mjestima, no nije neophodno.

Od ostalih uvjeta:
1. Redovni/izvanredni studenti sa važećim studentskim pravima za akademsku godinu 2018./2019.
2. Dozvola za voditelja brodice, minimalno kategorije B- OBAVEZNO
3. Aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i psimu + poželjno jednim dodatnim stranim jezikom (njemački, talijanski...)

• NAČIN PRIJAVE: marea@marea.hr
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI