Zaboravili ste lozinku?
STRABAG

ServiceDesk - IT odjel

Zagreb
Ostalo
www.strabag.hr
STRABAG traži studenti/ce i/ili apsolvent/ice germanistike za rad na ServiceDesku u IT odjelu.

OPIS POSLA
podrška internim korisnicima u postupku registracije Samsung Galaxy uređaja,
zajedno s korisnicima uključivanje uređaja na temelju postojećih uputa za instalaciju,
podrška za pitanja o internim aplikacijama koji se u koncernu instaliraju i koriste na Samsung uređajima,
instalacija i podrška za interne aplikacije na uređajima korisnika putem TeamViewer-a,
dokumentiranje relevantnih informacija i u našem Ticket sustavu,
pružanje postojećih ad-hoc rješenja

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
studentice/studenti i/ili apsolventice/apsolventi germanistike ili izvorni govornici njemačkog jezika,
informatičko znanje nije preduvjet

Radno vrijeme: 4 sata dnevno, mogućnost fleksibilnog rada
Naknada po satu: 35,00 kn
Vremenski period: na dulje vrijeme , početak rada – odmah
Mjesto rada: Zagreb, Ulica  Petra Hektorovića 2

Zainteresirani mogu svoju potpunu natječajnu dokumentaciju poslati putem online obrasca na Internet stranici www.strabag.hr (Rubrika Karijera- Konkretna radna mjesta - IT-informatička tehnologija-Grad Zagreb – Prijaviti se)