Zaboravili ste lozinku?
HSM-informatika d.o.o.

Salesforce Consultant Intern

Zagreb
Ostalo
posao@hsm.hr
HSM-informatika d.o.o. traži studenta/icu za poziciju: Salesforce Consultant Intern (m/ž).

Opis posla:
Na zadnjoj si godini studija? Postani dio našeg Cloud Consulting tima na poziciji Salesforce Consultant Intern. Većina odgovornosti vezana je uz edukaciju za Salesforce CRM platformu, certificiranje za Salesforce tehnologije i pripremu za daljnji rad i radno mjesto Salesforce Consultant.

Posao obuhvaća:
Salesforce Consultant je zadužen za konzalting i rad na projektima implementacije Salesforce CRM rješenja u Hrvatskoj i inozemstvu koji obuhvaća:
- prezentacije i demonstracije Salesforce CRM rješenja
- analizu zahtjeva, potreba i poslovnih procesa kod klijenata
- izradu funkcionalne specifikacije CRM rješenja za klijenta
- konfiguraciju Salesforce instance u vlasništvu klijenta koja uključuje - razvoj novih funkcionalnosti, prilagodbu modela baze podataka potrebama klijenta, pripremu i uvoz podataka u sustav i izradu predložaka izvješća unutar Salesforce CRM-a
- koordiniranje projekta implementacije Salesforce CRM rješenja
- edukaciju korisnika i administratora sustava
- izgradnju kvalitetnih i dugoročnih odnosa s klijentima

Posebna znanja i vještine: .
- napredno poznavanje Microsoft Excela i alata za uredsko poslovanje
- odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
- vozačka dozvola B kategorije

Prednosti:
- iskustvo rada na poslovima vezanim za prodaju, marketing ili korisničku podršku
- osnovno poznavanje HTML i SQL
- iskustvo u implementaciji složenijih IT rješenja
- poznavanje CRM softverskih rješenja
- iskustvo u korištenju CRM rješenja
- poznavanje njemačkog jezika

Mjesto rada: Ulica Grada Mainza 19, Zagreb
Period rada: do završetka studija
Radno vrijeme: 08:30-16:30 (pon-pet) - mogućnost rada prema dogovoru s voditeljem tima i s obzirom na fakultetske obveze
Početna naknada/plaća: 25 kn/h

Ostale napomene i uvjeti:
- pozicija je namijenjena studentima zadnje godine studija, idealno 3-6 mjeseci do diplome/završetka fakulteta
- polaganje Salesforce “Administrator” certifikata za vrijeme specijalizacije
- mogućnost daljnjeg školovanja (formalna Salesforce certifikacija, interna edukacija, seminari i edukacije u Hrvatskoj i inozemstvu)
- rad s vodećom svjetskom CRM platformom
- dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu

Način i kontakt za prijavu studenata posao@hsm.hr
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE
Lešković Martin - THE ART OF FUN, obrt za usluge
Žuti mačak d.o.o.
Biočić Ivan - SPECTRE GROUP, obrt za poslovno savjetovanje
Iskonsko Studio
Grubišić Dominik - STEM-online, obrt za edukaciju i druge usluge
LPP Croatia d.o.o.