Zaboravili ste lozinku?
HSM-informatika d.o.o.

Sales Development

Zagreb
Ostalo
posao@hsm.hr
HSM-informatika d.o.o. traži studenta/icu za poziciju: Cloud Consulting Sales Development (m/ž)

Opis posla:
Na zadnjoj si godini studija? Postani dio našeg Cloud Consulting tima na poziciji Cloud Consulting Sales Development. Posao se odnosi na uspostavljanje odnosa s potencijalnim klijentima i otvaranje prodajnih prilika za sljedeća rješenja;
- upravljanje odnosima s klijentima (Salesforce CRM)
- automatizacija marketinga (HubSpot Marketing Hub)
- uredska kolaboracija (Google G Suite i Microsoft Office 365)

Posao obuhvaća:
- svakodnevnu komunikaciju s potencijalnim klijentima (pismenu i usmenu)
- prepoznavanje poslovnih potreba potencijalnih klijenata
- informiranje i savjetovanje potencijalnih klijenata
- otvaranje prodajnih prilika za prodajni tim
- izgradnju kvalitetnih i dugoročnih odnosa s potencijalnim klijentima
- aktivnu svakodnevnu suradnju s prodajnim timom

Posebna znanja i vještine: .
- informatička pismenost, MS Office i/ili G Suite
- odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
- organiziranost, proaktivnost, komunikativnost, multitasking, pedantnost, sklonost prodaji

Prednosti:
- iskustvo u telemarketingu, Sales Developmentu, prodaji (preko Student servisa)
- poznavanje CRM, Marketing Automation ili Office Collaboration softverskih rješenja
- iskustvo u korištenju CRM rješenja
- vozačka dozvola B kategorije

Mjesto rada: Ulica Grada Mainza 19, Zagreb
Predviđen period rada je do završetka studija
Radno vrijeme: 08:30-16:30 (pon-pet) - mogućnost rada prema dogovoru s voditeljem tima i s obzirom na fakultetske obveze
Početna naknada: 25 kn/h

Ostale napomene i uvjeti:
- pozicija je namijenjena studentima zadnje godine studija, idealno 3-6 mjeseci do diplome/završetka fakulteta
- mogućnost daljnjeg školovanja (formalna certifikacija, interna edukacija, seminari i edukacije u Hrvatskoj i inozemstvu)
- rad s vodećim svjetskim CRM, Marketing Automation i Office Collaboration platformama
- dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu