Zaboravili ste lozinku?
STILLMARK ZAGREB D.O.O

Rad u trgovini

Zagreb
Ostalo
posao@loccitane.hr
STILLMARK ZAGREB D.O.O traži studente/ice za rad u trgovini

Vrsta posla: Prodaja u prodavaonicama
Mjesto obavljanja posla: L'Occitane trgovine u Zagrebu
Početak i očekivano trajanje posla: početak rada rujan 2019., trajanje najmanje 1 godinu
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,00 kn radni dan, s uvećanjem od 50 % za rad nedjeljom i blagdanom uz dodatne stimulacije ovisne o rezultatima i trudu
Opis posla: rad u trgovinama vrhunske francuske kozmetike L'Occitane. Savjetovanje, promocija i prodaja kozmetičkih proizvoda. Pomoć u svakodnevnom održavanju čistoće trgovine te svi drugi poslovi potrebni za funkcioniranje trgovine kao takve (naplata na blagajni, priprema poklona, deklariranje proizvoda itd.)
Posebna znanja i vještine: ljubav prema kozmetici i poznavanje kozmetičke terminologije, lijepo izražavanje, otvoren pristup prema kupcima i dobre prodajne vještine; Poželjno iskustvo rada na promocijama, prodaji, trgovini. Odgovorna, pristojna, poštena i lojalna osoba s namjernom da radi u timu, puno uči, nadograđuje svoje znanje i ima ozbiljan pristup prema radu
Radno vrijeme: rad u smjenama po 6h, prema unaprijed dogovorenom rasporedu sati. Obavezan rad vikendom i 2 do 3 dana u tjednu prema potrebi trgovine.
Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Ostale napomene i uvjeti: Obavezan rad vikendom . Prije početka rada prolazi se edukacija o proizvodima o trajanju od 7 dana koja nije plaćena. Početak rada rujan 2019.
Način i kontakt za prijavu studenata: svoj cijenjeni životopis uz zamolbu poslati na e-mail: posao@loccitane.hr
(u naslov / subject obavezno staviti : PRIJAVA STUDENT ZAGREB)