Zaboravili ste lozinku?
Mazars cinotti audit

Rad u odjelu revizije

Zagreb
Ostalo
kristina.jambrek@mazars.hr
Mazars cinotti audit traži studenta/icu za rad u odjelu revizije

Opis posla:

Sudjelovanje i pomoć u svim aktivnostima odjela revizije, od provjera i testiranja internih kontrola poslovnih procesa i analize dokumenata do pomoći pri izradi revizorskih izvještaja. Rad na revizijama statutarnih promjena i internim revizijama, posao bi često uključivao komunikaciju s klijentima i terenski rad.

Mjesto obavljanja posla: STROJARSKA CESTA 20, 16. KAT

Početak i očekivano trajanje posla: 11.11.2019. do daljnjeg

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): od 30 kn

Posebna znanja i vještine: energični mladi ljudi s tehničkom podlogom

Radno vrijeme: pon-pet, 8-16

Ostale napomene i uvjeti: prednost. 4 i 5. godina ekonomije (računovodstvo i revizija)

Način i kontakt za prijavu studenata: kristina.jambrek@mazars.hr