Zaboravili ste lozinku?
TALENTARIUM d.o.o.

Rad u marketingu

Zagreb
Ostalo
info@talentarium.hr
TALENTARIUM d.o.o. Zagreb traži studenta/icu za poslove Customer Experience Specialist.

Opis posla:

svakodnevna briga oko kvalitete i sadržaja interakcije Talentariuma s IT tržištem
sudjelovanje u community management aktivnostima
priprema marketinškog sadržaja
koordinacija i edukacija kolega u području CX-a
povremena izrada vizuala i materijala u promocijske svrhe
po potrebi, pomoć kolegama u raznim HR poslovima
Posebna znanja i vještine:

student/ica završnih godina ili apsolvent/ica društveno-humanističkog usmjerenja (poželjno ekonomija, smjer marketing)
poznavanje njemačkog i engleskog jezika u govoru i pismu
poželjno prijašnje iskustvo stečeno kroz volontiranje i/ili studentske poslove u marketingu ili community managementu
poželjno je osnovno poznavanje digitalnog marketinga
interes za HR i IT područje
mogućnost rada na puno radno vrijeme (prednost imaju studenti koji mogu raditi full-time ili min. 30 sati)
komunikativnost, fleksibilnost i usmjerenost na detalje
timski duh i pozitivan mindset
Što mi nudimo?

edukacije u području HR-a i IT-a
mogućnost sudjelovanja u ostalim internim projektima
Radno vrijeme: od 10-18 h, od 01.08.2019. na duže vrijeme.

Naknada po satu: 25,00 kn.

Životopis i kratko motivacijsko pismo na: info@talentarium.hr