Zaboravili ste lozinku?
Polleo Sport

Rad u marketingu

Zagreb
Ostalo
akramar@polleosport.com
Polleo Sport traži studente/ice za rad u marketingu. Tražimo studente/ice  za prevođenje s hrvatskog na njemački jezik u jednom od najvećih online shopova za fitness i zdrav život u Europi!

OPIS POSLA
okruženost mladim, profesionalnim timom najboljih stručnjaka na tržištu
odlična radna atmosfera orijentirana na rezultate
rad u ne-birokratskom okruženju gdje se odluke donose brzo, a proaktivnost nagrađuje
mogućnost brzog napredovanja u brzorastućoj okolini
rad (koji donosi iskustvo) na domaćim i inozemnim tržištima

OČEKUJEMO OD VAS
student viših godina ili apsolvent (društveni, filozofski smjer, studenti germanistike)
izvrsno poznavanje njemačkog jezika (C1 ili C2)
visoka razina pismenosti
visoka razina i učinkovitost u usmenoj i pisanoj komunikaciji
visoko izražena empatija i entuzijazam
visoko izražena proaktivnost i samostalnost u radu
znanje; Word, Excel, Power Point, Internet

Radno vrijeme: puno radno vrijeme, 40 sati tjedno (mogućnost rada minimalno 3 dana u tjednu po 8 sati)
Naknada po satu: 27 kn – 30 kn
Mjesto rada: Samoborska ulica, Zagreb

Napomena: Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom