Zaboravili ste lozinku?
eSport Arena

Rad u eSport Areni

Zagreb
Ostalo
careers.hr@esportarena.xyz
Rad u poslovnici eSport Arena Avenue Mall/Point Centar.

Tražiš posao?
S jednom od najsofisticiranijih oprema na ovim područjima, svakom je dana prilika da postane dio gaming svijeta ili se jednostavno udalji od svakodnevice kroz najdraže video igre.
Voliš gaming, želiš raditi u eSport Areni ili jednostavno tražiš dinamičan posao te si uvjeren da ćeš ga obavljati odlično? Prijavi se i ukoliko nam se svidi tvoj životopis očekuj poziv na razgovor!

Uvjeti:
- mogućnost rada barem 25 sati tjedno (uključujući vikende i večernje smjene)
- radno vrijeme je fleksibilno i kreira se u dogovoru s voditeljem poslovnice

Opis posla:
- rad na blagajni
- poslovi održavanja čistoće računalne periferije i poslovnice
- asistiranje klijentima u korištenju računala i igara

Od tebe tražimo:
- dobre komunikacijske vještine, uljudnost, pristupačnost i marljivost
- dobro korištenje Windows Osa
- prilagodljivost timskom radu
- smisao za organizaciju i točnost
- prethodno radno iskustvo na studentskim poslovima

Javi nam se sa molbom na careers.hr@esportarena.xyz te nam uz CV napišite nešto što bi nas potaklo da baš Vas odaberemo.
Uz prijavu obavezno poslati fotografiju i navesti za koju lokaciju radnog mjesta se prijavljuješ (Avenue Mall ili Point Centar).