Zaboravili ste lozinku?
IPSOS D.O.O.

Rad od kuće na poslovima telefonskog anketiranja putem internet veze

Zagreb
Ostalo
info.posao@ipsosadria.com
Agencija za istraživanje tržišta i javnog mnijenja IPSOS d.o.o.
Naša misija je osigurati najvišu kvalitetu istraživanja i pružiti pouzdane informacije našim klijentima, stvarajući pritom ugodno i poticajno radno okruženje našim zaposlenicima. Kako bi podržali proces odlučivanja naših klijenata držimo se najviših profesionalnih standarda isporučujući inovativna i sofisticirana rješenja.

Kontinuirano tražimo honorarne suradnike, koje žele pridonijeti razvoju i uspjehu tvrtke.

Opis posla:
Agencija za istraživanje tržišta i javnog mnijenja IPSOS d.o.o. traži redovne studente/ice za poslove anketiranja od kuće. Radi se na računalu, a pozivanje ide preko interent veze.

Radimo tijekom cijele godine, a imamo, u pravilu, jutarnju i popodnevnu smjenu, iako se najveća količina posla obavlja kroz popodnevne sate. Popodnevne smjene su: 1. 14:30-21:00 ili 2. 17:00-21:00. Vikendom imamo tri smjene: 1. 09:30-14:30, 2. 15:00-21:00, ili 3. 17:00-21:00.

Što nudimo
- rad preko student servisa za redovne studente
- fleksibilno radno vrijeme
- početak rada po dogovoru
- satinca 18,00 kn/h, vikendom 20,00 kn/h
- osiguranu obuku prije početka rada
- tehničku podršku tijekom rada

Uvjeti
- komunikativnost
- fleksibilnost
- odgovornost
- osnove rada na računalu

Potrebno je imati vlastitu opremu za rad te prije samog početka rada proći kroz obuku na kojoj se upoznajete s načinom i pravilima rada.

Potrebna oprema:
-	PC ne stariji od 3 god sa min 2 GB RAMa
-	Windows 7 ili noviji OP
-	Slušalice s mikrofonom
-	Ukoliko imate laptop koji nema odvojene ulaze za mikrofon i slušalice potrebno je imati USB slušalice s mikrofonom
-	Internet liniju DSL min 2Mbit/256kb, neograničen internet promet (mobilni Internet ne zadovoljava)

Prijavu sa životopisom poslati na mail info.posao@ipsosadria.com s naznakom - RAD OD KUĆE.

Za sve dodatne informacije i prijave:

Agencija IPSOS d.o.o.
Šime Ljubića 37
21000 Split
Telefon: 021/430-414
E-mail: info.posao@ipsosadria.com