Zaboravili ste lozinku?
Pani

Rad na festivalu

Zagreb
Ostalo
panizagreb@gmail.com
Rad na festivalu LJETO KOD MATOŠA, Gornji Grad

Opis posla: Posao obuhvaća komuniciranje s kupcima, preuzimanje narudžbi, rukovođenje novce, priprema i posluživanje jednostavne hrane i pića.

Posebna znanja i vještine:
- Ozbiljnost. Odogovornost.
- Prezentibilan.
- Razvijene komunikacijske vještine.
- Pozitivan stav.
- Početak i očekivano trajanje posla: 19.07 – 01.09
- Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 24kn/h

Radno vrijeme: Radno vrijeme festivala je
Pon – Sri: 12h – 24h
Cet – Pet: 12h – 02h
Sub: 10h – 02h
Ned: 10h – 24h
Smjene su fleksibilni i biti će prilagođeni sukladno obavezama studenata.
Ostale napomene i uvjeti: Svaki radnik će dobiti obuku. Iskustvo je plus ali nije kriteri za osobe koje posjeduju navedene kvalifikacije.
Zaposleni studenti će morati izvaditi sanitarnu iskaznicu prije početka rada.
Način i kontakt za prijavu studenata: Putem e-mail na panizagreb@gmail.com