Zaboravili ste lozinku?
SIZIS d.o.o.

Promotor/ica mobilne mreže na otvorenom

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Pula
Ostalo
sizis@sizis.hr
OPIS POSLA
-	promocija na otvorenom
-	promotivni period akcije je 26.03.2018. do 10.06.2018.
-	radno vrijeme: 2-3 dana u tjednu, 4h dnevno u periodu između 9 i 14h (ne računajući vikend!)

OPIS POSLA
-	Tim od 2-3 promotora na određenim lokacijama u gradu dijelI besplatne SIM kartice i objašnjavaju prednost određene mobilne mreže
-	promotori NE POTPISUJU nikakve ugovore s ljudima kojima daju besplatnu SIM karticu

NAKNADA:
-	25kn/h (neto) + mogućnost ostvarivanja vrlo stimulativnih bonusa (maksimalna satnica s bonusom 40kn/h)
Pojašnjenje:
Student ima fiksnu satnicu 25 kn/h neto, a ovisno o broju nadoplaćenih SIM kartica koje je podijelio ostvaruje bonus od dodatnih 5, 10 ili 15 kn/h. U proteklim akcijama više od 90% promotora ostvarilo je bonuse!
UVJETI ZA POSAO
-	kandidat MORA proći kratki trening (edukaciju) 16.03.2018. (petak)u Zagrebu od 11:00 do 12:30 sati te nakon toga usmeno testiranje (cjelokupan program završava oko 19 sati)
-	prije edukacije obavezan je razgovor za posao putem Skype-a
-	Prijavnica za posao nalazi se na linku: http://sizis.hr
Prijavnica se šalje ISKLJUČIVO na e-mail sizis@sizis.hr .
U Subject mail-a OBAVEZNO napisati: Kandidat za PULU

NAPOMENE:
-	Trošak studentske povratne autobusne ili željezničke karte za Zagreb je plaćen.
-	Vrijeme provedeno na edukaciji/testiranju nije plaćeno.