Zaboravili ste lozinku?
UNICUM d.o.o.

Prodajni predstavnik (m/ž)

Zagreb
Ostalo
zaposljavanje@unicum.hr
Postanite član Unicare card tima

Moderna smo i dinamična tvrtka koja posluje na tržištu održavanja nekretnina, energetske učinkovitosti i upravljanja troškovima.

Unicare card posebnu pažnju posvećuje razvoju, usavršavanju i zadovoljstvu svojih zaposlenika i na tome u velikoj mjeri zasniva svoju poslovnu politiku i strategiju poslovanja. Poštujemo individualne kvalitete, podržavamo kreativnost i uspješan angažman svih naših zaposlenika. Naši djelatnici su pozitivne osobe s mnogo volje i entuzijazma, spremni na stalno usavršavanje, timski rad i uživaju našu podršku kroz kontinuiranu korporativnu brigu za ljudske potencijale.

Pridružite nam se!

Ukoliko smatrate da posjedujete kvalitete za trenutno otvorena radna mjesta i da bi bili idealan član Unicare tima, pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na e-mail: zaposljavanje@unicum.hr.

Unicare card u vlasništvu tvrtke Unicum Ltd, London iz Velike Britanije pruža specijalizirane usluge u području energenata, nekretnina i financijskih ušteda naših klijenata. Kao dio međunarodnog udruženja jedini smo poslovni subjekt u ovom segmentu na području Republike Hrvatske.

Za poslovne aktivnosti na području Grada Zagreba raspisujemo oglas za radno mjesto: Prodajni predstavnik (m/ž)

Opis radnog mjesta:
- Prodaja Unicare card proizvoda
- Izrada mjesečnog i godišnjeg plana prodaje
- Izrada mjesečnih izvještaja
- Vođenje dnevne evidencije aktivnosti
- Komunikacija s novim i postojećim kupcima te organiziranje sastanaka
- Održavanje komunikacije i unaprjeđenje poslovanja sa postojećim kupcima
- Pronalaženje novih kupaca Unicare proizvoda
- Planiranje aktivnosti prema planu prodaje
- Održavanje ugleda brenda Unicare

Uvjeti:
- Radno iskustvo na sličnim poslovima
- Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
- Poznavanje rada na računalu (MS Office, A Cad)
- Vozački ispit B kategorije
- Osoba sa proaktivnim, pozitivnim i prijateljskim stavom
- Samostalnost, ambicioznost i marljivost

Nudimo:
- Varijabilni dio plaće prema rezultatima, 30,00 kuna + stimulacija
- Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
- Motivirajuća radna sredina
- Osigurana edukacija
- Službeni mobitel
- Službeni auto u toku radnog vremena