Zaboravili ste lozinku?
Ciklopea d.o.o.

Prevoditelj za engleski jezik

Zagreb
Ostalo
sara.demiri@ciklopea.com
Ciklopea d.o.o. traži studente/ice za posao prevoditelja za engleski jezik

Opis posla:

Ciklopea je dobro poznato ime i regionalni lider u industriji jezičnih usluga. Kao profesionalni prevoditeljski centar s uredima u Hrvatskoj (Zagreb), Srbiji (Beograd) i Sloveniji (Ljubljana) te vrhunskim timom specijaliziranih stručnjaka, pomažemo tvrtkama iz različitih industrija i institucijama da premoste jezične i kulturne barijere te višejezičnu komunikaciju s ciljanim tržištem učine brzom i efikasnom.

Naša je filozofija cijeloga života učiti i kontinuirano se usavršavati. Posebnu pažnju poklanjamo edukaciji i stručnom usavršavanju članova našeg tima te prepoznavanju i razvoju talenata.

Tvrtka Ciklopea traži apsolventa anglistike (može biti u kombinaciji s drugim jezicima ili smjerovima) za poslove prevođenja za jezičnu kombinaciju engleski > hrvatski.

Posebna znanja i vještine:
- prethodno radno iskustvo u poslovima prevođenja (prednost, ali nije uvjet) - spremnost na korištenje CAT alata - komunikativnost, analitičnost te sposobnost određivanja prioriteta

Što nudimo:
- radni odnos putem studentskog ugovora s mogućnošću profesionalnog napredovanja i razvoja karijere
- rad u dinamičnom i međunarodnom okruženju
- stručno usavršavanje
- stimulativan dohodak
Mjesto rada: Zagreb
Radno vrijeme: 9-17h
Naknada po satu/plaća: 25kn/sat

Očekujemo vašu prijavu s priloženim životopisom na: sara.demiri@ciklopea.com