Zaboravili ste lozinku?
VMD GRUPA d.o.o.

Pravno - administrativni poslovi

Zagreb
Ostalo
valerija.habjanec@vmdgrupa.hr
VMD GRUPA d.o.o. traži studenta/icu za pravno - administrativne poslove.

OPIS POSLA
upis sažetaka ugovora u aplikaciju, gruntovnica, javni bilježnik, priprema jednostavnijih ugovora, prijedloga za uknjižbu, poslovi kopiranja

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
potreban je vozačka dozvola B kat. (zbog dnevnog obavljanja poslova – gradske (loco) vožnje službenim automobilom), dobro poznavanje rada na računalu, elokventnost, sigurnost u komunikaciji, dobro pismeno izražavanje, preciznost, temeljitost, pouzdanost u radu.

Traže se isključivo studenti/ce Pravnog fakulteta, po mogućnosti blizu završetka studija (5.godina prava ili da je  preostao manji broj ispita i diplomski).

Radno vrijeme: ponedjeljak – petak, 6 - 8 sati na dan
Naknada po satu: 35,00kn
Mjesto rada: Strojarska cesta 20, Zagreb

Način i kontakt za prijavu studenata
Poslati prijavnicu na: valerija.habjanec@vmdgrupa.hr