Zaboravili ste lozinku?
IKEA

Postani dio IKEA tima!

Zagreb
Ostalo
hr.hr@IKEA.com
Tražimo studente/ice za rad u Odjelu procjene štete namještaja i popravaka

Nudimo ti fleksibilno radno vrijeme te ćemo raspored prilagoditi tvojim obvezama na fakultetu.

Bitno nam je da si s nama u timu minimalno 3x tjedno (od ponedjeljka do subote) po 6 sati, a radno vrijeme odjela je od 9 ujutro do 20 navečer.

Nudimo ti subvencioniran doručak i ručak, a kava, čaj i voće uvijek su na raspolaganju besplatno.

Do robne kuće IKEA Zagreb možeš doći koristeći besplatan IKEA bus za zaposlenike, ali ćemo uz to subvencionirati i dio putnih troškova.

Satnica je 26 kuna, a nedjeljom, državnim praznicima i blagdanima je satnica 50% viša (39kn/h).

Kada postaneš dio našeg tima osigurat ćemo ti edukacije i podršku u poslu.

Također, tvoj osobni razvoj na poslu nam je bitan i imaš priliku steći i dodatno razviti komunikacijske vještine te naučiti puno o našim proizvodima i uslugama.

Prepoznajemo i cijenimo dobrog djelatnika te su ti otvorene mogućnosti za nastavak karijere unutar tvrtke.

Što očekujemo od tebe: Otvorena i komukativna osoba, spremnost na rad u timu.

Opis posla: Pomoć kupcima u prodajnom dijelu odjela, slaganje artikala, pomoć pri sastavljanju namještaja.

Mjesto / adresa rada: Robna kuća IKEA Zagreb, Ulica Alfreda Nobela 2; SOP – Rugvica

Napomena: obavezno prilikom javljanja na oglas u naslov e-maila staviti „Studentski posao – Odjel procjene štete namještaja i popravaka“ te u e-mailu navesti osnovne kontakt informacije (ime, prezime, broj telefona) i životopis., hr.hr@IKEA.com