Zaboravili ste lozinku?
Elita plus d.o.o.

Pomoćnik zastupnika u osiguranju / pribavljač (M / Ž)

Zagreb
Ostalo
antonia.kalecak.juric@elitaplus.hr
Želite postati dio tima jedne od najuspješnijih agencija za zastupanje u osiguranju u Hrvatskoj?
Komunikativni ste, željni znanja, izazova i rijetko odustajete?
Dajte nam svoje povjerenje!
Zaradite onoliko koliko želite i putujte s nama u gradove svijeta o kojima ste samo sanjali!
Da, baš je tako jednostavno!

Podaci o tvrtci:
Kneza Ljudevita Posavskog 34, 10 000 Zagreb
01/6314-290, 098/440-314
www.elitaplus.hr

Info o tvrtci:
Elita plus d.o.o. je među vodećim agencijama u Hrvatskoj na području zastupanja u osiguranju s 15-godišnjom tradicijom. Zadatak naše agencije je osposobiti što više vrhunskih zastupnika u osiguranju koji će maksimalno profesionalno i stručno informirati tržište o potrebama osiguravanja života i imovine, uvjeriti građane da je neophodno štedjeti za starost i zaštititi svoju imovinu od iznenadnih, neželjenih događaja.
Elita plus d.o.o. spada u 5% najboljih poduzeća u Republici Hrvatskoj.
Temeljem poslovnih rezultata u 2013. godini stekli smo pravo nošenja Certifikata bonitetne izvrsnosti za 2014. godinu, a kojim dokazujemo svoj kredibilitet i konkurentnost na hrvatskom tržištu.

Imamo potrebu za:
-	pomoćnik zastupnika u osiguranju / pribavljač

Opis posla:
-	pribava potencijalnih osiguranika kroz popunjavanje upitnika

Što očekujemo:
-	punoljetnu, društvenu i komunikativnu osobu, širokih pogleda, željnu uspjeha i neograničene zarade
-	minimalno SSS
-	prethodno znanje nije nužno

Što nudimo:
-	honoraran posao
-	mogućnost stalnog radnog odnosa i napredovanja
-	fleksibilno radno vrijeme
-	motivacijske nagrade - novčane i materijalne (npr. atraktivna godišnja putovanja)
-	besplatno školovanje
-	rad u pozitivnoj i motivirajućoj okolini