Zaboravili ste lozinku?
Lush Manufaktura d.o.o.

Pomoćni/na radnik/radnica u proizvodnji

Zagreb
Ostalo
lushmanuhrcvs@gmail.com
SEZONSKI RAD U LUSH MANUFAKTURI D.O.O.

Svoj uspješan tim želimo proširiti dodatnim zaposlenicima u sezonskom periodu, prema potrebama proizvodnje, od lipnja do prosinca u proizvodnim i skladišnim odjelima. Intervjui za radno mjesto će se održati kroz mjesec lipanj.

Zapošljavamo sezonske djelatnike koji su timski igrači, ambiciozni, predani, te nadasve kreativni, a koji su spremni za sezonski rad u našim manufakturama na lokacijama: Strmec (ul. Augusta Šenoe 5) i Novaki (Vojvodići 22).

Početak rada ovisi o potrebama pojedinih proizvodnih odjela. Početak rada moguć je kroz mjesece lipanj, srpanj i kolovoz.

Opis poslova:
•	Proizvodnja i pakiranje kozmetičkih proizvoda

Sudjelovat ćete u stvaranju naših proizvoda, pakirajući ih, oblikujući ih i pripremajući ih za naše kupce, a sve to u energičnom i veselom radnom okruženju na jednom od naših 13 odjela.

Potrebni uvjeti:
•	želja za radom
•	timski duh, komunikacijske vještine, suradljivost
•	spremnost na sezonsku vrstu zaposlenja
•	kreativnost
•	odgovornost u poslu
•	mogućnost rada u lipnju, srpnju, kolovozu, rujnu, listopadu, studenom i prosincu (smjenski rad)

Što nudimo:
•         mjesečno nagrađivanje radne učinkovitosti
•         energično i veselo radno okruženje
•         pozitivan pristup prema poslu i zaposlenicima
•         rad u internacionalnom okruženju

Veselimo se Vašim prijavama (motivacijsko pismo i životopis) na e-mail adresu.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE
Lešković Martin - THE ART OF FUN, obrt za usluge
Žuti mačak d.o.o.
Biočić Ivan - SPECTRE GROUP, obrt za poslovno savjetovanje
Iskonsko Studio
Grubišić Dominik - STEM-online, obrt za edukaciju i druge usluge
LPP Croatia d.o.o.