Zaboravili ste lozinku?
Instant Sailing d.o.o.

Pisanje članaka / Copywriter

Zagreb
Ostalo
jobs@instantsailing.com
Instant Sailing d.o.o. traži studenta/icu za posao: Copywriter / pisanje članaka (m/ž)
Prednost: upisani studij novinarstva ili politologije

OPIS POSLA
Tražimo autora koji će svakodnevno kreirati sadržaj na engleskom jeziku za naš internetski portal. Rad je od kuće, radno vrijeme je fleksibilno, a uplate redovite. Posao zahtjeva 4 sata dnevno, ovisno o brzini pisanja i istraživanja

ŠTO OČEKUJEMO
Odlično poznavanje engleskog jezika, prijašnje iskustvo s pisanjem članaka, informatička pismenost (MS Office), preciznost, točnost i pouzdanost

Naknada po satu: 24kn/h
Radno vrijeme: 4 sata dnevno, pon - pet po vlastitom rasporedu
Mjesto rada: Rad je od kuće
Predviđen period rada: do završetka studija

Ako ste zainteresirani, pošaljite molbu, kratki životopis i primjerak prijašnjih radova najkasnije do na mail jobs@instantsailing.com; u naslov staviti „PRIJAVA ZA POSAO - COPYWRITER“.