Zaboravili ste lozinku?
ARBORING j.d.o.o

Odjel prodaje (njemački jezik)

Zagreb
Ostalo
fran@arboring.hr
ARBORING j.d.o.o. traži studenta/icu sa znanjem njemačkog jezika u odjelu prodaje

Vrsta posla: Student/ica sa znanjem njemačkog jezika u odjelu prodaje (m/ž)
Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: prema mogućnostima studenta
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn
* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se
za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:
- telefonska i e-mail komunikacija s vanjskim suradnicima prema zadanim parametrima
- izgradnja pozitivnih odnosa s ciljanim publikama
- usmena komunikacija na hrvatskom i njemačkom jeziku
- administrativni poslovi

Posebna znanja i vještine:
- Njemački jezik (C1)
- Poznavanje rada na računalu: Word, Excel
- Odgovornost prema preuzetim obvezama, profesionalno ponašanje i predstavljanje organizacije
- Visoku motiviranost i učinkovitost
- Odlične komunikacijske i interpersonalne vještine
- Mogućnost prilagodbe različitim situacijama te otvorenost prema novim izazovima

Radno vrijeme: po dogovoru (pola radnog vremena)

Ostale napomene i uvjeti: Bonus prema ostvarenim prethodno definiranim rezultatima.
Način i kontakt za prijavu studenata: CV i prijavu dostaviti na email: fran@arboring.hr (obavezno staviti u predmet: Posao administratora)