Zaboravili ste lozinku?
Holistika doo

Maser/Fizoterapeut

Zagreb
Ostalo
flavia.strbac@gmail.com
Opis posla
- pružanje usluga klasične masaže, refleksologije, sportske masaže,
- prodaja kozmetičkih proizvoda
- komunikacija s klijentima
- rad na POS blagajni

Uvjeti
- SSS
- 1 godina iskustva (poželjno iskustvo sezonskog rada)
- znanje engleskog ili njemačkog jezika
- osnovno znanje rada na računalu (radi korištenja blagajne)
- vozačka dozvola B kategorija (nije uvjet)

Drage buduće kolege/ice,
Ukoliko ste osoba vedrog karaktera, pozitivne naravi, volite svoj posao u dinamičnom okruženju i imate razvijene komunikacijske i prodajne vještine te volite timski rad, a bojite se da nemate dovoljno iskustva? Kod nas svaki zaposlenik prolazi stručnu edukaciju koja vam pruža temelj za kvalitetan rad i odlične rezultate.

Pošaljite nam svoj životopis i sigurno ćemo vas kontaktirati.

Stručna sprema: Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva: 1
Jezici: Engleski (osnovno), Njemački (osnovno)
Što nudimo
- plaćen smještaj
- prijevoz do radnog mjesta
- iznadprosječna primanja i stimulacije
- sezonski rad od ccc 25.6. - 31. 08.2018.
- radno okruženje u kvalitetnom i motiviranom timu
- stručna edukacija

Vrsta zaposlenja: Sezonski