Zaboravili ste lozinku?
Photomath d.o.o.

Kreiranje matematičkog sadržaja

Zagreb
Ostalo
jobs@photomath.net
Photomath d.o.o. traži studente/ice za kreiranje matematičkog sadržaja

OPIS POSLA
Rješavanje različitih vrsta matematičkih zadataka
Kreiranje koraka rješenja zadataka s objašnjenjima na engleskom jeziku
Učenje o postojećim metodama rješavanja koje se primjenjuju u Photomathu
Provjeravanje točnosti riješenih matematičkih zadataka

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
Dobro poznavanje srednjoškolske matematike (Algebra 1&2, Calculus, Trigonometrija, Geometrija)
Sposobnost objašnjavanja koraka rješenja na strukturiran način (iskustvo u poučavanju matematike je poželjno)
Pouzdanost i pedantnost u radu
Sistematičnost i usmjerenost na detalje
Izvrsno znanje engleskog jezika, posebno matematičkog engleskog

Mjesto obavljanja posla: Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: od prosinca nadalje
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 26 kn po satu
Radno vrijeme: mogućnost rada najmanje 20 h tjedno u vremenu između 7 - 22 sati (pon-sub), (raspored rada dogovara se s voditeljem na tjednoj bazi).

Uvećanja za:
- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Način i kontakt za prijavu studenata:  jobs@photomath.net
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ClueGo Escape Room
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Projectiva j.d.o.o.
ESPORTS UDRUGA HRVATSKE
Lešković Martin - THE ART OF FUN, obrt za usluge
Žuti mačak d.o.o.
Biočić Ivan - SPECTRE GROUP, obrt za poslovno savjetovanje
Iskonsko Studio
Grubišić Dominik - STEM-online, obrt za edukaciju i druge usluge
LPP Croatia d.o.o.