Zaboravili ste lozinku?
ECHO kontaktni centar d.o.o.

Korisnička podrška

Zagreb
Ostalo
zaposlenje@echo-centar.hr
ECHO kontaktni centar d.o.o. traži studenta/icu za rad u korisničkoj podršci – dnevni rad

Opis posla:
Zbog proširenja postojećeg poslovanja zapošljavamo administratora/-icu koji/-a bi se dugoročno pridružio/-la našem timu. Posao obuhvaća zaprimanje dolaznih i izvođenje odlaznih poziva te odgovaranje na e-mailove krajnjim korisnicima za više naručitelja, odnosno partnera; isključivo u svrhu korisničke podrške i pružanja informacija (posao ne obuhvaća prodaju). Više informacija o Echo kontaktnom centru, kao i načinu poslovanja, možete pronaći na internet stranici http:/www.echo-centar.hr/.

Što očekujemo?
- razvijene komunikacijske vještine
- znanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu
- znanje rada na računalu, odlično poznavanje MS Office paketa
- marljivost, točnost, preciznost, predanost, snalažljivost
- fleksibilnost, samoinicijativnost, brzo učenje, dobro pamćenje, opća kultura
Prethodno iskustvo rada u kontaktnom centru nije uvjet.

Što nudimo?
- rad u ugodnoj atmosferi u dinamičnom timu
- satnicu od 30 kn
- intenzivne obuke i osobno razvijanje
- mogućnost napredovanja
- dugoročno zaposlenje

Mjesto rada: Ulica grada Vukovara 284, 10000 Zagreb (Almeria Centar)
Predviđen period rada: dugoročno
Radni dani: ponedjeljak-petak
Radno vrijeme: dnevni rad; po dogovoru, smjene od 6-8 sati dnevno u periodu od 6-22 h
Naknada po satu: 30 kn

Način i kontakt za prijavu studenata: Osobe koje su zainteresirane za rad na navedenoj poziciji trebaju poslati zamolbu za posao i svoj životopis na e-mail adresu zaposlenje@echo-centar.hr. U predmet e-maila obavezno napisati „Prijava za studentski posao: korisnička podrška – dnevni rad“.