Zaboravili ste lozinku?
Irundo d.o.o.

Koordinator/ica

Zagreb
Ostalo
Irundo d.o.o. traži studente/ice za rad na poslu koordinator/koordinatorica u Customer Support Centru, u centru Zagreba.

OPIS POSLA
svakodnevna komunikacija s gostima putem telefona, e-maila, chat i svih naših prodajnih kanala
check-in/out koordiniranje s lokalnim timovima
zaprimanje i obrada rezervacija od početka do kraja
ispravno unošenje i ažuriranje podataka u poslovni sustav
rješavanje reklamacija i žalbi gostiju sukladno pravilima i ovlastima

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
Engleski jezik - izvrsno poznavanje u govoru i pismu, ostali jezici prednost
napredno korištenje računala i Interneta
prednost, ali ne i uvjet, poznavanje web stranica Booking.com / Airbnb / Expedia

Radno vrijeme: dvije smjene (međusmjena, druga); radno vrijeme Customer Support Centra je od 06 do 24 sata
Naknada po satu: 25,00 kn (posebno se plaća rad nedjeljom/praznikom i noćni rad)
Period rada: 30/40 sati tjedno
Mjesto rada:  Zagreb

NAPOMENA
Odabrani studenti/ce će proći edukacijski trening prije početka rada

Način i kontakt za prijavu studenata
Prijava putem linka: https://irundo.talentlyft.com/o/epTagN