Zaboravili ste lozinku?
CADCAM DESIGN CENTAR d.o.o.

Junior sales assistant (m/ž)

Zagreb
Ostalo
posao@cadcam-group.eu
Opis posla

- istraživanje tržišta (priprema, obrada i analiza baze podataka)

- pripremanje ponuda

- zaprimanje prodajnih dolaznih poziva

- popratni pozivi nakon održanih konferencija, poslanih mjesečnih biltena, objavljenih kampanja i sl.

- prevođenje dokumentacije sa engleskog na hrvatski i obrnuto
- ostali administrativni poslovi u službi prodaje

Uvjeti

- student/ica završne godine i/ili apsolventi/ca

- aktivno korištenje MS Office-a

- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima je prednost
- komunikativnost, organiziranost, samostalnost u radu, snalažljivost, proaktivnost

- tehnički fakulteti ili iskustvo iz prodaje je prednost, ali ne uvjet

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet pretraživači

Tražimo ambiciozne kandidate/ice koji imaju volju i želju za učenjem, te osobnim razvojem.

Što nudimo

- rad u dinamičnoj i poticajnoj radnoj okolini
- fiksna primanja i bonusi sukladno postignutim rezultatima (satnica 25-30 kn)

- klizno radno vrijeme

- mogućnost napredovanja unutar 6. mjeseci

- službeno prijenosno računalo

- program uvođenja u rad

- treninge znanja i vještina

- rad u timu s odličnom radnom atmosferom

Vrsta zaposlenja: Studentski ugovor

Zainteresirani?

Ako se prepoznajete u opisanim karakteristikama, pošaljite nam svoj životopis i zamolbu na posao@cadcam-group.eu do 31.05.2019.