Zaboravili ste lozinku?
CircuitMess d.o.o.

Hardware developer

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Karlovac
Ostalo
CircuitMess d.o.o. traži studenta/icu za posao: Embedded hardware developer

OPIS POSLA
Dizajniranje elektroničkih shema, elektroničkih tiskanih ploča i kućišta za različite elektroničke uređaje koje prodajemo ili planiramo prodavati (npr. dizajn tiskane ploče za novi uradi-sam telefon)
Sastavljanje i testiranje prototipova elektroničkih uređaja
Istraživanje i testiranje novih elektroničkih komponenata
Čitanje tutorijala na internetu i učenje novih stvari o dizajnu elektroničkih uređaja
Korištenje multimetra, osciloskopa, lemilice, puhalice, hot glue guna i sl.
Optimizacija troška proizvodnje elektroničkog uređaja. Komuniciranje s dobavljačima komponenata i biranje najpogodnijih komponenata za proizvodnju uređaja
Osmišljavanje alata za testiranje ispravnosti elektroničkih uređaja u procesu proizvodnje
Uska suradnja s ostalim software i hardware developerima te voditeljem proizvodnje i tehničarima u odjelu proizvodnje

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
Certifikati i fakulteti nisu predispozicija (ali neće odmoći).Mala smo tvrtka i svi učimo nove stvari po putu te nam je važnije da osoba voli i želi učiti nego da ima mnogo godina iskustva iza sebe
Interes za elektroniku, osnovno razumijevanje digitalne elektronike i principa elektrotehnike što podrazumijeva i znanje čitanja i crtanja elektroničkih shema
Iskustvo u lemljenju elektroničkih komponenti (neki doticaj s lemilicom)
Iskustvo u korištenju CAD (computer-aided design) programa korištenih za dizajniranje elektroničkih uređaja ili njihovih dijelova (npr. Altium designer, KiCad, Eagle CAD, CorelDRAW, AutoCAD,…)

Razdoblje rada: 15.06.2019., 20 do 40 radnih sati tjedno, ovisno o mogućnostima studenta
Radno vrijeme: fleksibilno radno vrijeme
Naknada po satu: 30,00 kn
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Plaćeni putni troškovi
Mjesto rada: Karlovac

Način i kontakt za prijavu studenata
Molimo te da se prijaviš putem linka: https://circuitmess-doo.talentlyft.com/jobs/embedded-hardware-developer-mf-hr-eJg?utm_source=Social%20others
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI