Zaboravili ste lozinku?
Aplitap

Grafički dizajn

Zagreb
Ostalo
contact@aplitap.com
Full-service digitalna agencija Aplitap traži studenta/icu za poslove grafičkog dizajnera.

Aplitap je važan partner domaćim i stranim tvrtkama u unapređenju i razvoju njihovih web stranica, marketinških aktivnosti na društvenim mrežama i mobilnim platformama te brandinga i dizajna.
Tražimo novog člana našeg tima, grafičkog dizajnera s okom za detalje, samostalnog u svom poslu, željnog dodatnog usavršavanja i rada na dinamičnim i raznovrsnim projektima.
Opis posla
Opis posla: - grafički dizajn - dizajn vizualnih identiteta, dizajn tiskovnih medija, dizajn digitalnih medija - priprema za tisak - produkcija i implementacija kreativnih rješenja - samostalna komunikacija sa tiskarama i partnerima - dizajn ambalaže - samostalno vođenje projekata od pripreme, idejnog rješenja, prezentacije do finalne razrade
Uvjeti
Potrebno znanje: - aktivno znanje i rad u alatima: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe In Design, Google Web Design - iskustvo u grafičkom i digitalnom dizajnu te poznavanje web tehnologija - usmjerenost na visoke standarde u poslu i sklonost timskom radu - kreativnost u radu - spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje Očekujemo odgovornu, kreativnu i samoinicijativnu osobu, koja bi se s punom odgovornošću i entuzijazmom pridružila našem timu.
Smatraš da si prava osoba za nas? Pošalji nam svoj životopis i radove na contact@aplitap.com

Mjesto rada: Ilica 310 , Zagreb.
Radno vrijeme: po dogovoru, početak rada odmah.
Naknada po satu: 24,00 kn.
Šifra poslodavca: 564621.