Zaboravili ste lozinku?
Aplitap

Grafički dizajn

Zagreb
Ostalo
contact@aplitap.com
Aplitap je full-service , važan partner domaćim i stranim tvrtkama u unapređenju i razvoju njihovih web stranica, marketinških aktivnosti na društvenim mrežama i mobilnim platformama te brandinga i dizajna.

Tražimo novog člana našeg tima, grafičkog dizajnera s okom za detalje, samostalnog u svom poslu, željnog dodatnog usavršavanja i rada na dinamičnim i raznovrsnim projektima.

Opis posla:
- grafički dizajn
- dizajn vizualnih identiteta, dizajn tiskovnih medija, dizajn digitalnih medija
- priprema za tisak
- produkcija i implementacija kreativnih rješenja
- samostalna komunikacija sa tiskarama i partnerima
- dizajn ambalaže
- samostalno vođenje projekata od pripreme, idejnog rješenja, prezentacije do finalne razrade

Potrebno znanje:
- aktivno znanje i rad u alatima: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe In Design, Google Web Design
- iskustvo u grafičkom i digitalnom dizajnu te poznavanje web tehnologija
- usmjerenost na visoke standarde u poslu i sklonost timskom radu
- kreativnost u radu
- spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Očekujemo odgovornu, kreativnu i samoinicijativnu osobu, koja bi se s punom odgovornošću i entuzijazmom pridružila našem timu.
Mjesto rada: Ilica 310 , Zagreb

Radno vrijeme: po dogovoru, početak rada odmah.

Naknada po satu: 24,00 kn.

Smatraš da si prava osoba za nas? Pošalji nam svoj životopis i radove na: contact@aplitap.com