Zaboravili ste lozinku?
Nanobit d.o.o.

Game Tester (m/ž)

Zagreb
Ostalo
Nanobit d.o.o. traži studente/ice za posao: Game Tester (m/ž).

Želiš istovremeno raditi i igrati igre :) ?

OPIS POSLA
testiranje igara
traženje softverskih pogrešaka i nelogičnosti u mobilnim igrama
dokumentiranje uočenih nelogičnosti s preciznim opisima problema kako bi ih se mogli pronaći i reproducirati
predlaganje rješenja i poboljšanja te davanje feeback o gameplayu
suradnja s produkcijskim timom

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
jako dobro poznavanje engleskoj jezika, posebno u pisanom obliku
interes za i poznavanje Android i/ili iOS platforme
interes za gaming općenito

Radno vrijeme: ponedjeljak – petak (fleksibilno)
Naknada po satu: po dogovoru
Mjesto rada: Zagreb

Način i kontakt za prijavu studenata
Prijave i detalji na linku: https://nanobit.talentlyft.com/jobs/qa-associate-game-tester-student-glN