Zaboravili ste lozinku?
Uniline d.o.o.

DOSTAVLJAČ VOZILA U ODJELU RENT A CAR-A - PILOT (Ž/M)

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Split
Ostalo
rentacar-st@uniline.hr
UNILINE d.o.o.  – Europcar Hrvatska, traži više djelatnika za rad u jedinici Rent a car-a u poslovnici Split

Mjesto rada:
Poslovnica rent a car-a u Zračnoj luci Split

Opis posla:
Dostava vozila na traženu lokaciju
Dostava vozila u druge poslovnice (po potrebi) po zračnim lukama u Hrvatskoj
Pranje vozila i kontrola šteta na vozilu prilikom najma i vraćanja vozila iz najma
Ostali poslovi vezani uz poslovanje rent a car poslovnice

Uvjeti:
Ugovor student servisa, satnica 20,00 kn
Studenti sa prebivalištem u Kaštelima ili Trogiru
Posjedovanje vozačke dozvole min. 2 godine
Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
Urednost, motiviranost i pedantnost

Početak rada:
moguće odmah (rad po dogovoru, povremeni rad vikendom ili na poziv)

Svoje prijave možete poslati na email adresu: rentacar-st@uniline.hr najkasnije do 10.07.2017.

Kontaktirat ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI